Genel Güncel Siyaset

‘Kocasinan’ın dertlerine DEVA olmaya geliyor’

DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan adayı Kadir Türkmen Kayseri’ye eşit hizmet dağıtmak için çalışmalara başladı. Yerel seçim çalışmaları kapsamında başta Genel Başkan Yardımcısı ve Bölge kordinatörü Sedat Kadığlu olmak üzere..

‘Kocasinan’ın dertlerine DEVA olmaya geliyor’

DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan adayı Kadir Türkmen Kayseri’ye eşit hizmet dağıtmak için çalışmalara başladı.
Yerel seçim çalışmaları kapsamında başta Genel Başkan Yardımcısı ve Bölge kordinatörü Sedat Kadığlu olmak üzere Kocasinan Belediye Başkan Adayı Kadir Türkmen, Deva Partisi Kayseri İl Başkanı Ufuk Taşçı, Deva Partisi Kocasinan ilçe Başkanı Ahmet Adıbelli, Melikgazi Cumhuriyet Meydanın da bulunan yeraltı çarşısı esnaflarını ziyaret ederek hoş sohbet gerçekleştirildi.
Değişim şart olduğunu ifade eden Kadıoğlu vatandaşlar sohbet ederek destek beklediğiklerini yenilenmeye çok az kaldığının altını çizdi.

”AK PARTİ DEVRİ BİTTİ”

Vatandaşların çoğu ”Ak Parti devri bitti Deva ile şifalanmaya hazırız” ifadelerine yer verdi. Kayseri’yi ve ilçeleri’nin dertlerine Deva olmaya, yeniliklere açık olmaya hazırlanan Kocasinan Belediye Başkanı Türkmen, DEVA Belediyeciliğini tanıştırmaya geldiklerini ifade etti. Kadıoğlu,” Artık insanların sorunları giderilmeli. Şuanda insanlarımızın hizmete ihtiyacı var. bizde bu hizmeti sağlayacağız.” diyerek destek bekledi.

   

Kocasinan Belediye Başkan Adayı Kadir Türkmen de esnaflarımıza bol kazançlar dileyerek,” Artık rütin hale gelen belediyecilik hizmetlerinden ziyade vatandaşın derdini çözen, sıkıntısını gideren ve konforunu arttıran, iyi ve kötü anında yanında olan bir belediyecilik anlayışını hayata geçireceğiz. Seçmenimiz bize 31 Mart tarihinde yetki verdiği takdirde dertlerine nasıl DEVA olduğumuzu gece gündüz demeden çalışarak göstereceğiz” dedi.

     
Esnaf ziyaretinin ardından DEVA Partisi Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Ziyarete Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Göz, Melikgazi Belediye Başkan Adayı Mehmet Ankaralıoğlu, Talas Belediye Başkan Adayı Mustafa Kafa, Yeşilhisar Belediye Başkan Adayı Mustafa Tepe, Hacılar Belediye Başkan adayı İsmail Bayam ve basın mensubu katılım sağladı.
Cemiyette adaylar kendilerini tanıtırken kısa bir şekilde projelerden de bahsedildi. Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Adaylarına başarılar diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL