Genel Güncel Kültür-Sanat

Melik Mehmet Gazi’yi anma töreni düzenlendi

Kayseri Valiliği ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi ortaklığında Danişmendli Hükümdarı Melik Mehmet Gazi’yi anma töreni düzenlendi. Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen törene Prof. Dr. Mustafa Keskin, Araştırmacı Yazar Halit..

Melik Mehmet Gazi’yi anma töreni düzenlendi

Kayseri Valiliği ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi ortaklığında Danişmendli Hükümdarı Melik Mehmet Gazi’yi anma töreni düzenlendi.

Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen törene Prof. Dr. Mustafa Keskin, Araştırmacı Yazar Halit Erkiletlioğlu ve Doç. Dr. Fatih Koca konuşmacı olarak katıldı. Programa Kayseri protokolünden Vali Gökmen Çiçek, Vali Yardımcısı Ömer Tekeş, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Erciyes Üniversitesi Rektörü Fatih Altun, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın yanı sıra; Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, 1. İdare Mahkemesi Başkanı Murat Ayrancı, Hv. Tugğ. Haldun Taşan, 1. Komando Tugay Komutanı Mesut Koçak, Hv. Plt. Tuğg Hasan Volkan Güleryüz, İl Jandarma Komutanı Albay Mehmet Kaplan ve Ak Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm katılım sağladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL