Güncel

Meteoroloji Kayseri’yi uyardı

Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre Kayseri’de hafta sonu boyunca kuvvetli rüzgar ve fırtına bekleniyor. Konuyla ilgili Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü’nden yapılan açıklama şu şekilde: Çevre, Şehircilik ve İklim..

Meteoroloji Kayseri’yi uyardı

Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre Kayseri’de hafta sonu boyunca kuvvetli rüzgar ve fırtına bekleniyor.

Konuyla ilgili Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü’nden yapılan açıklama şu şekilde:

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü Kayseri 7. Bölge Müdürlüğünden alınan bilgiler ve yapılan son  değerlendirmelere göre; Kayseri ve çevrelerinde rüzgârın, yarın (25.11.2023 Cumartesi) öğleden sonra güneyli yönlerden kuvvetli ve yer yer fırtına (40-70 km/saat), 26.11.2023 (Pazar) günü etkisini artırarak kuvvetli fırtına (70-90 km/saat) ve yer yer tam fırtına (100 km/saat ve üzeri) şeklinde eseceği tahmin ediliyor. Beklenen kuvvetli rüzgâr ve fırtınanın Pazar akşam saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi bekleniyor. Meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL