Güncel

MHP’den Melikgazi Belediyesi için özel aday adayı

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimler için aday adaylığı sürecini en hareketli geçiren parti Milliyetçi Hareket Partisi oldu. Bu doğrultuda MHP Kayseri İl Yönetim Kurulu AR-GE den Sorumlu Başkan..

MHP’den Melikgazi Belediyesi için özel aday adayı

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimler için aday adaylığı sürecini en hareketli geçiren parti Milliyetçi Hareket Partisi oldu.

Bu doğrultuda MHP Kayseri İl Yönetim Kurulu AR-GE den Sorumlu Başkan Yardımcısı Ferhat Işık, Melikgazi Belediyesi Başkan aday adaylığı için başvuru yaptı.

Ferhat Işık kimdir?

1996 yılına kadar Kayseri lise teşkilatlarında görev yapan Işık, 1996-99 yılları arasında Kahramanmaraş ülkü ocakları ve Sütçü İmam Üniversitesi teşkilatının hemen hemen her kademesinde görev yaptı. 1999 seçimlerinde MHP aday adayı danışmanlığını yapan Işık, aynı yıl kurulan aile şirketinde görev yapmak için memleketine döndü. Işık; 2001 yılında Melikgazi ilçe yönetiminde bulunurken, 2005-2009 yılları arasında Mimarsinan belde başkanlığı görevi yaptıktan sonra 2009 yerel seçimlerinde Melikgazi belediye meclis üyesi adayı olan fakat seçilemeyen Işık, 2019 yerel seçimlerinde de Melikgazi belediye meclis aday adayı oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL