Güncel

Milletvekili Genç mağaza açılışına katıldı: Kadın girişimcilere destek verdi!

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri Milletvekili Aşkın Genç, Kayseri’de yeni bir işletme açan Kadın Girişimci Songül Genç’in iş yeri açılışına katılım sağladı. Programda konuşan Aşkın Genç açıklamalarında ”Bugün genç bir kadın..

Milletvekili Genç mağaza açılışına katıldı: Kadın girişimcilere destek verdi!

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri Milletvekili Aşkın Genç, Kayseri’de yeni bir işletme açan Kadın Girişimci Songül Genç’in iş yeri açılışına katılım sağladı.

Programda konuşan Aşkın Genç açıklamalarında ”Bugün genç bir kadın girişimcimizin mağaza açılışını gerçekleştiriyoruz. Kendisi çok güzel bir mağaza yaratmış, son 5 yıldır aktif olarak internet üzerinden satışlarını gerçekleştiriyordu, son 2 yılda ise bu mağazayı oluşturdu. Biliyorsunuz son yıllarda dünyada yaşanan pandemi, Türkiye’de yaşanan ekonomik koşullar çok zorlayıcı. Bu koşullarda bir kadın girişimci olarak böyle bir yatırımı gerçekleştirdiği için sevgili Songül’ü kutluyorum. Ülkesine vergi ödediği için, yeni bir istihdam ortamı yarattığı için, böyle bir eser ortaya çıkardığı için kendisini kutluyor ve başarılar diliyorum. Mağazasının Kayserimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Aşkın Genç’in ardından konuşan İşletme Sahibi Songül Genç ise şu şekilde konuştu: ”Herkese katılım sağladığı için çok teşekkür ediyorum, internet üzerinden satışlarla başladım sonrasında böyle bir iş yeri açmayı planladım. Bu süreçte çok güzel geri dönüşler aldım, şimdi işimi daha da büyüttüm ve bu alanda ilerliyorum. İlerideki hedeflerim ürünleri de daha da çeşitlendirip, herkesin zevkine hitap ederek işimi daha da büyütmek olacak.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL