Güncel

Milli Eğitim Bakanı Tekin’den Başkan Büyükkılıç’a ziyaret

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Kayseri programı dahiline Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı ziyaret etti. Bir dizi açılış ve programlar kapsamında Kayseri’ye gelen Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Kayseri..

Milli Eğitim Bakanı Tekin’den Başkan Büyükkılıç’a ziyaret

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Kayseri programı dahiline Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı ziyaret etti.

Bir dizi açılış ve programlar kapsamında Kayseri’ye gelen Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.

Başkanlık girişinde çiçeklerle karşılanan Bakan Tekin, Başkan Büyükkılıç ve beraberindekilerle birlikte başkanlık makamına geçti.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Büyükkılıç, Bakan Tekin’e kentteki hizmetler ve projeler ile ilgili bilgi verdi.

Eğitim alanında önemli proje ve hizmetlere imza atılan Kayseri’nin önemine işaret eden Bakan Tekin ise Başkan Büyükkılıç’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek, tüm Kayseri halkına sevgilerini ve teşekkürlerini iletti.

Bakan Tekin, Büyükşehir Belediyesi Şeref Defteri’ni de imzalayarak, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Sıcak ve samimi ortamda geçen ziyarette Bakan Tekin’e, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Nazif Yılmaz, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, AK Parti Kayseri Milletvekili Ayşe Böhürler, AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, kaymakamlar, ilçe belediye başkanları, İl Milli Eğitim Müdürü Bahameddin Karaköse ve beraberindeki heyet eşlik etti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL