Genel Güncel SonDakika

Narkotik ekiplerinden operasyon: 7 şahıs yakalandı!

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube ekipleri tarafından uyuşturucu madde bulundurma, kullanma ve ticaretini yapma suçundan aranan şahıslara yönelik operasyon düzenlendi. 17 Ocak 2024 tarihinde düzenlenen operasyonlar..

Narkotik ekiplerinden operasyon: 7 şahıs yakalandı!

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube ekipleri tarafından uyuşturucu madde bulundurma, kullanma ve ticaretini yapma suçundan aranan şahıslara yönelik operasyon düzenlendi.

17 Ocak 2024 tarihinde düzenlenen operasyonlar kapsamında uyuşturucu madde ticareti yaptıkları tespit edilen F.M.L, B.Ç., F.D., O.Ö, O.C.Ö, M.S.B ve M.A.Y. isimli şahıslar yakalandı.

Şahısların üzerlerinde ve ikametlerinde yapılan arama çalışmaları sonucunda; 3 parça halinde toplamda 165 gram metanfetamin maddesi, 2 adet ruhsatsız tabanca, 2 adet otomatik av tüfeği ve 1 parça halinde 80 gram metanfetamin maddesi ele geçirildi.

Emniyet güçleri tarafından O.Ö, O.C.Ö, M.S.B, M.A.Y ve F.M.L isimli şahıslara Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan, B.Ç ve F.D isimli şahıslara Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak suçundan işlem yapıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL