SonDakika

NARKOTİK ŞUBE’DEN GEÇİT YOK!

Narkotik Şube Sahabiye Mahallesi, ve Talas Mahallesinde  yaptığı operasyon ile uyuşturucu madde satan 5 kişiyi göz altına aldı.   30.08.2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmalarda Sahabiye..

NARKOTİK ŞUBE’DEN GEÇİT YOK!

Narkotik Şube Sahabiye Mahallesi, ve Talas Mahallesinde  yaptığı operasyon ile uyuşturucu madde satan 5 kişiyi göz altına aldı.

 

30.08.2023 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmalarda Sahabiye Mahallesinde E.T, H.F, H.G, İ.A ve E.K isimli şahısların uyuşturucu madde ticaretini yaptığı bilgisi alarak şahısların oturduğu eve baskın düzenlendi. E.T ve H.F isimli şahıslara Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan işlem yapılarak gözaltına alınarak adliye sevk edildi. Ayrıca operasyon sırasında polis ekiplerinden kaçmak isteyen şahıslar araçlarıyla kaçarken ekiplerin 15 dakikalık süren kovalamaca sırasında araç kaçarken; 10 sivil araca ve Narkotik Şube Müdürlüğüne ait sivil araca çarparak durdurula bildi. Kovalamaca sırasında kaçan Ş.E, B.D, Z.K ve A.K isimli şahıslara Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak suçundan göz altına alınarak serbest bırakıldı. Operasyonda ele geçirilen malzemeler

 

– 5 parça halinde 6,90 gram Metamfetamen maddesi
– 1 parça halinde 17,95 gram Sentetik Kannabinoid maddesi
-800 TL Haksız kazançtan ele geçirilen para
– 2 Adet Hassas terazi
– Aliminyum folyo rulosu

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL