Güncel

Öğretmen Başkan’dan meslektaşlarına hediye

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın bu 24 Kasım’da da öğretmenleri unutmadı. Başkan Yalçın, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde ilçe genelindeki okullarda görev yapan tüm öğretmenlere kalem hediye etti. Talas’ın merkez ve..

Öğretmen Başkan’dan meslektaşlarına hediye

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın bu 24 Kasım’da da öğretmenleri unutmadı. Başkan Yalçın, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde ilçe genelindeki okullarda görev yapan tüm öğretmenlere kalem hediye etti.

Talas’ın merkez ve kırsal mahallelerinde bulunan okulların tamamında gerçekleştirilen organizasyonla ilçede görevli öğretmenlerin öğretmenler gününü tebrik eden Başkan Mustafa Yalçın, onlara öğretmenler gününü tebrik eden mesaj kartıyla birlikte üzerinde Cumhuriyetin 100. Yılı logosunun da olduğu isme özel kalem hediye etti.

Hediyelerini alan öğretmenler, Başkan Yalçın’a teşekkürlerini ileterek onun da öğretmenler gününü kutladı.

“BİR TELEFONLA BİLE YANIMIZDA OLAN ÖĞRETMENE BAŞKANA TEŞEKKÜR EDERİZ”

Memnuniyetini dile getiren Rauf Denktaş Ortaokulu Müdürü Mustafa Özarslan, Öğretmen Başkan Mustafa Yalçın’dan öğretmenlere böyle bir hediye geldiği için teşekkür etti. Okul Müdürü Özarslan, Başkan Yalçın’ın kendilerini hiçbir zaman unutmadığını da sözlerine ekledi.

Tekden Eğitim Kurumları Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Orhan da “Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Kendisi öğretmen olması hasebiyle desteğini her zaman hissediyoruz. Öğretmenlerimiz adına kendisine teşekkür ediyorum.” dedi.

Benzer düşünceleri paylaşan TOKİ Şehit Osman Kirik Anaokulu Müdürü Elif İşler de şunları söyledi: “Eğitim ve eğitimcinin her daim yanında olan, bir telefonla bile bizlerden desteğini esirgemeyen Başkanımız Mustafa Yalçın Bey’e çok teşekkür ediyoruz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL