Genel Güncel SonDakika

ÖZEL | Belediye Başkan Adayı iddialı konuştu: Terörü bitireceğiz!

Kayseri’de Pençe- Kilit Harekatı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan 9 asker, dualarla anıldı. Anma programına katılan Büyük Birlik Partisi Kocasinan Belediye Başkan Adayı Yahya Varol, Kayseri Bakış Tv mikrofonlarına..

ÖZEL | Belediye Başkan Adayı iddialı konuştu: Terörü bitireceğiz!

Kayseri’de Pençe- Kilit Harekatı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan 9 asker, dualarla anıldı.

Anma programına katılan Büyük Birlik Partisi Kocasinan Belediye Başkan Adayı Yahya Varol, Kayseri Bakış Tv mikrofonlarına özel açıklamalarda bulundu.

Varol konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda “Öncelikle sözlerimize, Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun dediği gibi başlayalım: “Şehit gelmesinden daha kötü bir toplum.” Ne yazık ki, son dönemlerde bu haberlere alışmış bir toplumuz. Bugün dokuz fidanımız toprağa düştü, hepsinin bir ailesi, çocukları, evlatları, ve yuvaları var. Her biri bir babanın acısı; bunları hissetmek, yaşamak ve alışmak kolay değil. Bu durumu kabul etmiyoruz, yaşamayacağız. Şehit aileleriyle oturup sadece ağlamayı yas olarak kabul etmiyoruz. Devletimiz adına, milletimiz adına, tabii ki vatanımız adına, sağ olsun. Ancak, genç fidanlarımız hain terör örgütleri tarafından haince pusularla toprağa düşüyor. Bu zorbalığı bir gün baş kaldırarak sonlandıracağız. Terörü bitireceğimize inanıyoruz, İnşallah.” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL