Güncel

ÖZEL | Kılıçaslan: Ampul patlayabilir ama güneşin ısısı hiç geçmez!

Meral Akşener’e Kayseri Aday Aday’ından tam destek! Kayseri Pınarbaşı İlçesinin Belediye Başkan Aday Adayı olan Metin Kılıçaslan, Meral Akşener’in 6 Aralık tarihinde yaptığı grup toplantısında 5 Aralık kadınlar gününe özel..

ÖZEL | Kılıçaslan: Ampul patlayabilir ama güneşin ısısı hiç geçmez!

Meral Akşener’e Kayseri Aday Aday’ından tam destek!

Kayseri Pınarbaşı İlçesinin Belediye Başkan Aday Adayı olan Metin Kılıçaslan, Meral Akşener’in 6 Aralık tarihinde yaptığı grup toplantısında 5 Aralık kadınlar gününe özel konuşmasının ardından televizyon kanallarında yayınlanmaması üzerine sitemde bulundu.

Türkiye’nin sıkıntısının başarıya örnek gösteren insanların yaptığı konuşmalar yerine dedikodu malzemesi üretmeleri ve bunları yayınlamalarından dolayı şikayetçi olduğunu dile getiren Kılıçaslan televizyon kanallarını kınadığını söyledi.

Metin Kılıçaslan konuyla ilgili: ‘’Türkiye’de %10 oy almış, 40 vekili olan bir partinin lideri konuşuyor. En azından onu da dinleyebilir halk. Televizyon kanallarını kınıyorum. Sen bir parti liderinin konuşmasını vermiyorsun ki birileri onu ibret alsın, soru işareti oluşsun. Sen bunu vermezsen kimse duymaz. Kayseri’de hiçbir kadının duyduğunu düşünmüyorum. Partilimiz izliyorsa duyuyordur. Canlı yayın bildirimi geldiğinde Genel başkanımızı cep telefonundan izliyoruz.’’ şeklinde konuştu.

Kılıçaslan açıklamalarını; ”Türkiye Cumhuriyetinin herkesi dinleyip ona göre karar vermeleri gerektiğini sözlerine eklerken ayrıca İyi partinin tek başına devam edeceğini biz Pınarbaşı’ndan ve Doğudan İyi Parti’nin güneşiyle doğacağız. Sayın Genel Başkanımız ve öncelikle Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğindeki Türkiye Cumhuriyeti’nin bu güneşini göklere çıkaracağız ve bunun sıcaklığından faydalanın diyorum. Güneş her zaman en güzel sıcaklığı veren şeydir. Soba sönebilir, kaloriferler sönebilir, ampul patlayabilir ama güneşin ısısı hiç geçmez. Aydınlıklarınızı güneşten alın.” ifadeleriyle noktaladı.

Muhabir: Yağmur Aksu / İbrahim Türkmen

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL