Genel Güncel SonDakika

Palancıoğlu’ndan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle yayınladığı kutlama mesajında, milletimizin sesi, vicdanı olan, doğru ve ilkeli gazetecilik yapan tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan..

Palancıoğlu’ndan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle yayınladığı kutlama mesajında, milletimizin sesi, vicdanı olan, doğru ve ilkeli gazetecilik yapan tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik etti.

Basın mensuplarının zor ve önemli bir görev icra ettiklerini belirten Başkan Palancıoğlu, şunları söyledi:

“Kamuoyunun aydınlatılmasında basın önemli bir görev üstleniyor. Doğru ve tarafsız bilgiye kısa sürede ulaşılmasını sağlayan gazetecilik mesleği, bu anlamda sorumluluğu da büyük. Hizmetlerimizi basın sayesinde vatandaşlarımıza duyurduk, anlattık. Bu anlamda bizlerden desteğini esirgemeyen tüm basın mensuplarına gönülden teşekkür ediyorum. Ülkemizin kalkınması, ilimizin ve ilçemizin gelişmesi için gazetecilerimiz de üzerine düşeni fazlasıyla yapmakta. Sağolsunlar. 2024 yılında da sağlıcakla güzel haberler vermelerini diliyorum. Gerek ulusal basın temsilcilerimiz, gerekse yerel basın mensuplarımız Melikgazi’mizde gelişen haberleri yayın organlarına taşıyarak, vatandaşların doğru ve hızlı bilgilenmesi için çaba sarf ediyorlar. Her an, her yerde ve büyük bir özveri ile görevinin başında olan basın çalışanları bu görevi ifa edebilmek için zaman mefhumu gözetmeksizin çalışıyor. Bu vesileyle gece gündüz demeden, halkın haber alma hakkı için fedakârca çalışan basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, meslek hayatlarında başarı ve mutluluk diliyorum. Vefat eden basın mensuplarımızı da rahmetle anıyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL