Dünya

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Coşkun, Kayseri Bakış Mikrofonlarına Konuştu

Kayseri İl Başkanı Baki Coşkun, Kayseri Bakış mikrofonlarına özel açıklamalarda bulundu. 3 yıldır il başkanlığı görevini sürdüren Coşkun, ilçe kongreleri hakkında bilgi verdi. Geçen ay Melikgazi ilçe kongresini, dün Yahyalı..

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Coşkun, Kayseri Bakış Mikrofonlarına Konuştu

Kayseri İl Başkanı Baki Coşkun, Kayseri Bakış mikrofonlarına özel açıklamalarda bulundu. 3 yıldır il başkanlığı görevini sürdüren Coşkun, ilçe kongreleri hakkında bilgi verdi. Geçen ay Melikgazi ilçe kongresini, dün Yahyalı kongresini gerçekleştirdiklerini belirten Coşkun, Talas ve Kocasinan ilçelerinin kongrelerinin önümüzdeki haftalarda yapılacağını söyledi. Ayrıca, Kasım ayı içinde il kongrelerini gerçekleştireceklerini ifade etti.
Coşkun, göreve geldiklerinden beri Saadet Partisi’ni Kayseri’de güçlendirmek için çaba gösterdiklerini ve 20 yıl sonra ilk kez bir vekil çıkarmış olmanın gururunu yaşadıklarını dile getirdi. Ayrıca, Cumhuriyet Halk Partisi ile yaptıkları ittifakın Kayseri’de neredeyse %50 gibi büyük bir oy artışına neden olduğunu belirtti.
Saadet Partisi’nin 54 yıllık geçmişi ve güçlü teşkilatıyla her dönem ayakta kaldığını vurgulayan Coşkun, bu durumu teşkilatların çalışması ve gücüne bağladı. Gelecek yerel ve genel seçimlerde partilerini mecliste güçlü bir şekilde temsil etmek için çalışacaklarını ifade etti.
Son olarak, Coşkun, seçim dönemi dışında da aktif bir şekilde sahada çalıştıklarını ve halkla temaslarını sürdürdüklerini ifade etti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL