Güncel

Sarız Belediyesi’nden dev yatırım: 2 Cemevi açılacak!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve Sarız Belediyesi iş birliğinde Sarız Merkez ve Dallıkavak Mahallesi’nde 2 Cemevi alevi vatandaşların ibadetine sunuluyor. Kayseri’de Sarız Belediyesi, ilçe halkının gönlüne dokunmaya devam ediyor. Sarız Merkez..

Sarız Belediyesi’nden dev yatırım: 2 Cemevi açılacak!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve Sarız Belediyesi iş birliğinde Sarız Merkez ve Dallıkavak Mahallesi’nde 2 Cemevi alevi vatandaşların ibadetine sunuluyor.

Kayseri’de Sarız Belediyesi, ilçe halkının gönlüne dokunmaya devam ediyor. Sarız Merkez ve Dallıkavak Mahallesi’nde projesi ve arsa mülkiyetinin Sarız Belediyesi’ne ait olan Cemevlerinin inşaat maaliyetini Kayseri Büyükşehir Belediyesi üstleniyor.

Sarız Belediyesi koordinasyonunda yapılacak Cemevlerinin 16 Aralık Cumartesi günü Sarız İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde temel atma töreni gerçekleşecek. Sarız Belediye Başkanı Baki Bayrak, törene Sarız halkını davet ederek; “Sarız Belediyemiz ve Kayseri Büyükşehir Belediyemiz tarafından ‘Sarız Merkez ve Dallıkavak Mahallesi Cemevi’ temel atma törenine teşrifleriniz bizleri onurlandıracaktır” dedi.

Sarız Merkez ve Dallıkavak Mahallesi’nde yapılacak Cemevlerinin yapımının 242 günde tamamlanması öngörülüyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL