Dünya

ŞEHİT POLİS MEMURU TOPRAĞA VERİLDİ.

KAYSERİ’de kıraathane baskını sonrasında yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede 34 gün sonra şehit olan polis memur Murat Akpınar (37), toprağa verildi. Olay 13′ Ağustosta de Kayseri eski sanayi bölgesinde meydana..

ŞEHİT POLİS MEMURU TOPRAĞA VERİLDİ.

KAYSERİ’de kıraathane baskını sonrasında yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede 34 gün sonra şehit olan polis memur Murat Akpınar (37), toprağa verildi.

Olay 13′ Ağustosta de Kayseri eski sanayi bölgesinde meydana gelmişti. Kavga ihbarına giden ve iki grubun çatışmasıyla arada kalan polis memuru AKPINAR; Adnan TOSUN tarafından vurularak ağır yaralanmış ve tedavi altına alınmıştı. Polis memuru Murat AKPINAR tedavi gördüğü, Kayseri fakülte hastanesinde 34 gün sonra ise şehit oldu. Şehit polis memuru için, Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü’nde cenaze töreni düzenlendi. Törene İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Aktaş, Vali Gökmen Çiçek, AK Parti Kayseri Milletvekilleri Şaban Çopuroğlu, Murat Cahid Cıngı, Bayar Özsoy, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Haldun Taşan, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk şehidin babası Mustafa, annesi Sedef, eşi Demet Akpınar ve kardeşleri katıldı. Eşinin tabuta sarılarak bizi bırakma çocukların yetim kaldı diyerek ağlaması yürekleri dağladı. Akpınar Hulusi AKAR Camisinde kılınan cenaze namazı sonrası Polis şehitliğinde toprağa verildi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL