Genel

Süksün’de asfalt çalışması başladı

Cumhurbaşkanının tensipleriyle İncesu Belediye Başkanlığına Cumhur ittifakının adayı olarak gösterilen İncesu Belediye Başkanı Av. Mustafa İlmek, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Sn. Yavuz Karaçavuş, AK Parti İlçe Başkanı Sn. Mehmet..

Süksün’de asfalt çalışması başladı
Cumhurbaşkanının tensipleriyle İncesu Belediye Başkanlığına Cumhur ittifakının adayı olarak gösterilen İncesu Belediye Başkanı Av. Mustafa İlmek, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Sn. Yavuz Karaçavuş, AK Parti İlçe Başkanı Sn. Mehmet Koç, MHP İncesu İncesu İlçe Başkanı Sn. Seçkin Kızılışık, AK Parti İlçe Eski Başkanı Sn. Hamit Korkmaz ve binlerce vatandaşın katılımıyla oluşturulan konvoyla karşılandı. Belediye Başkanımız ve Cumhur İttifakı İncesu Belediye Başkan Adayı Av. Mustafa İlmek, gönül insanları ile ilçe meydanında bir araya gelerek dua ile son bulan programda her zaman olduğu gibi ötekileştirmeden birlik ve beraberlik mesajı verdi. Katılım gösteren herkese sonsuz teşekkür ederiz ifadelerine yer verdi
Cumhurbaşkanı tensipleriyle İncesu Belediye Başkanlığına Cumhur ittifakının adayı olarak gösterilen Belediye Başkanı Av. Mustafa İlmek, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Sn. Yavuz Karaçavuş, AK Parti İlçe Başkanı Sn. Mehmet Koç, MHP İncesu İlçe Başkanı Sn. Seçkin Kızılışık, AK Parti İlçe Eski Başkanı Sn. Hamit Korkmaz ve binlerce vatandaşın katılımıyla oluşturulan konvoyla karşılandı. Belediye Başkanımız ve Cumhur İttifakı İncesu Belediye Başkan Adayı Av. Mustafa İlmek, gönül insanları ile ilçe meydanında bir araya gelerek dua ile son bulan programda her zaman olduğu gibi ötekileştirmeden birlik ve beraberlik mesajı verdi. Çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, ‘Süksün ilçemizin en büyük mahallelerinden biridir. Geniş nüfusa sahip mahallemizde halkımızın taleplerini yerine getirmek için önce kanalizasyon, elektrik, doğalgaz gibi taleplerini karşıladık. Bunları yaparken de yollarımız bozuldu. Vatandaşımız mağdur oldu. Ancak, zahmetsiz rahmet olmaz. Alt yapı çalışmalarının bitmesinin ardından hafta için çalışmalar ile bölgeyi sıcak asfalta hazırladık. Bugün de Büyükşehir Belediyemizin desteği ile sıcak asfalt serimini gerçekleştiriyoruz. Katkı sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç’a teşekkür ederim. Halkımızın sorunlarını çözüyoruz. Süksün mahallemizde de bu sorunu çözmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yıl sıcak asfalt, sathi kaplama ve parke konusunda verimli bir yıl oldu. Halkımıza hayırlı olsun’ dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL