Siyaset

Sungur, “Moral” depoluyor

İYİ Parti Adayı Kayseri Milletvekili Adayı Avukat Abdullah İlker Sungur, ilçe gezilerini ara v ermeden sürdürüyor. Sarıoğlun, Akkışla,  Felahiye, Özvatan ziyareti ile ilçe turlarına başlayan İYİ Parti Adayı İlker Sungur,..

Sungur, “Moral” depoluyor

İYİ Parti Adayı Kayseri Milletvekili Adayı Avukat Abdullah İlker Sungur, ilçe gezilerini ara v ermeden sürdürüyor. Sarıoğlun, Akkışla,  Felahiye, Özvatan ziyareti ile ilçe turlarına başlayan İYİ Parti Adayı İlker Sungur, Pınarbaşı, Sarız,  ardından Bünyan, Tomarza ziyaretlerini gerçekleşmişti. Gittiği her ilçede büyük ilgi gören ve çoğu ilçe ziyareti bir “Miting” havasına bürünün Avukat Sungur, son olarak İncesu,Yeşilhisar ve Yahyalı İlçelerini ziyaret etti.  İYİ Parti Adayı Sungur, sabah erken saatlerde İncesu İlçesi’ne gitti. İlçe Binası önünde İlçe Başkanı Zeki Aktçeşme, yönetim kurulu üyeleri ile kalabalık bir topluluk tarafından karşılanan İlker Sungur, seçmenleri ile tanıştı ve uzun uzun sohbet etme imkanı buldu. İncesu merkezde esnaf ziyareti yapan ve sorunlarını dinleyen Sungur, daha sonra İncesu Meydanı’nda yer alan parkta vatandaşlarla kucaklaştı. İncesu’da büyük ilgi gören ve “Moral “Depolayan Sungur, daha sonra Yeşilhisar’a geçti. Sungur, burada da, Yeşilhisar Parti Merkezi’nde İlçe Başkanı Ömer Semerci, yönetim kurulu üyeleri ve yüzlerce Yeşilhisarlı tarafından karşılandı. Yeşilhisar’da, vatandaşların hayat pahalılığı, gübre, mazot fiyatların yüksekliği gibi sorularla karşılaşan Sungur, tarım ve hayvancılığın içinde bulunduğu sorunları yakından bildiğini ve bu sorunların İYİ Parti kadroları tarafından çözüleceğine inanılmasını istedi.

Milletvekili Adayı Sungur, daha sonra Yahyalı İlçesi’ne geçti. Yahyalı İlçe Başkanı Abdullah Yılmaz, ilçe yöneticileri yanında, yine kalabalık bir vatandaş topluluğu tarafından karşılanan İlker Sungur, ilçe de esnaf ziyareti yaptı, İYİ Partili seçmenlerle ve vatandaşlarla sohbet etti, dert dinledi. Sungur, Yahyalı’da bir park içinde öğle yemeği yiyen karayolları işçileri ile yan yana geldi, bölgede yapılan çalışmalar hakkında işçilerden bilgi aldı. İşçiler, Sungur’a büyük ilgi gösterdi.  Sungur, “Her gün bir ilçeye gidiyorum. Sorunlarımız hep aynı. Ülkeyi kötü yönetenlerin bizleri nereye taşıdığını şimdi çok daha iyi anlayabiliyorum her sorunu vatandaşın kendi ağzından dinlerdim, not aldım. Bu sorunların çözümü için, elimden gelen her çabayı göstereceğim. İşçimizin, köylümüzün, esnafın, memurun, emeklinin binlerce sorunu var. Bu iktidar, bu sorunların hiç birisine dönüp bakmıyor. Biz geleceğiz ve hepsini çözeceğiz. Birleşe birleşe çözeceğiz, güçlü iyi parti kadroları iş başına gelmek için hazırdır” dedi.  İYİ Parti Milletvekili Adayı İlker Sungur, seçimlere az bir süre kala Develi ziyaretinin ardından, çalışmalarını merkez ağırlıkla sürdürecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL