Güncel

Talas’ta MHP’den Behsat Önder’in adaylığı tamam!

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Talas İlçesi için Belediye Başkan Aday Adayı olan İş İnsanı Behsat Kürşat Önder’in aday gösterilmesi kesin gibi! MHP’nin Kayseri’de Belediye Başkanlıkları için aday adayı çıkartması ile tekrar..

Talas’ta MHP’den Behsat Önder’in adaylığı tamam!

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Talas İlçesi için Belediye Başkan Aday Adayı olan İş İnsanı Behsat Kürşat Önder’in aday gösterilmesi kesin gibi!

MHP’nin Kayseri’de Belediye Başkanlıkları için aday adayı çıkartması ile tekrar gündeme gelen Talas Beledyesini AK Parti MHP’ye bırakıyor söylentileri, Önder’in aday adaylığını açıklaması ile ete kemiğe büründü.

Behsat Önder, geçtiğimiz dönem yine Milliyetçi Hareket Partisinden Talas ilçe Belediye başkanlık adaylığını koymuş ve Cumhur İttifakı’nın ortak kararı ile adaylıktan çekilmişti.
MHP’de Talas için hızlı bir çalışma içine giren aday adayı Önder, ilk ziyaretini MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yapmıştı.

Ziyaretlerine Kayseri’de devam eden Önder, Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen’i akabinde ise Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Ali Çelik’i ziyaret etti.

Talas Teşkilatının da desteğini alan Başkan adayı Önder, Talas İlçe Başkanlığını ziyaret ederek sosyal medya hesaplarından ziyarete ilişkin fotoğraflar paylaştı.

Önder paylaşımının altında şu  ifadelere yer verdi;

“Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığımızı ziyaret ederek yerel seçimlerle alakalı istişarelerde bulunduk. İl Başkanımız Ali Çelik’e ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz.
Her daim yaşasın Ülkü Ocakları…

Seçim çalışmaları kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi Talas ilçe teşkilatımızı ziyaret edip, kıymetli başkanımız ve yönetimi ile fikir alış verişinde bulunduk…”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL