Genel Güncel SonDakika

Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ihaleye sunuluyor!

Kayseri-Kocasinan Tarıma Dayalı İhtisas (Jeotermal Kaynaklı Sera) Organize Sanayi Bölgesi, hizmet alımı için ihaleye çıkıyor. İhale kapsamında, Kayseri Tarıma Dayalı İhtisas (TDİOSB) alanına ait Kayseri Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi..

Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ihaleye sunuluyor!

Kayseri-Kocasinan Tarıma Dayalı İhtisas (Jeotermal Kaynaklı Sera) Organize Sanayi Bölgesi, hizmet alımı için ihaleye çıkıyor. İhale kapsamında, Kayseri Tarıma Dayalı İhtisas (TDİOSB) alanına ait Kayseri Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, 1/5000 ve 1/2000 ölçekli Genel Yerleşim Planı, Parselasyon, Altyapı Uygulama Projeleri için hizmet alımı yapılacak.

İhale teklifi için tarih 19 Ocak Cuma günü saat 15.00 olarak belirlendi. Teklifler, 19 Ocak Cuma saat 16.00’da Sanayi Mahallesi,  Kocasinan Bulvarı No:70 Kocasinan/ Kayseri adresinde yapılacak oturumda açılacak.

İhale kapsamında Kayseri Tarıma Dayalı İhtisas TDİOSB alanına ait Kayseri Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, 1/5000 Ve 1/2000 Ölçekli Genel Yerleşim Planı, Üstyapı Modül Projeleri, İmar Planına Esas Jeolojik Jeoteknik Zemin Etüt Raporu, 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı ve 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı, Parselasyon, Altyapı Uygulama Projeleri (Yol, Yağmur Suyu, Atık Su, Sulama ve Kullanma Suyu, Jeotermal Isıtma Şebekesi ve Isı Merkezleri, Elektrik ve Telekom Projeleri, Teknik Şartnameler ve İhale Dosyası Hazırlanması işi için hizmet alımı yapılacak.

İhale dosyası 2 Ocak 2024 Salı günü itibariyle temin bedeli ödendikten sonra teslim tutanağı ile teslim alınabilecek.

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar https://www.kayseritdiosb.org/ internet adresinde yayınlanacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL