Genel Güncel Siyaset SonDakika

Ülkü Ocakları İl Başkanı’na o isimden sürpriz hayırlı olsun ziyareti!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığı görevine getirilen Halit Yağmur’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. El ele, gönül gönüle kamu, kurum kuruluşlarının yanı sıra Sivil..

Ülkü Ocakları İl Başkanı’na o isimden sürpriz hayırlı olsun ziyareti!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığı görevine getirilen Halit Yağmur’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

El ele, gönül gönüle kamu, kurum kuruluşlarının yanı sıra Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ile birlikte, ortak aklı ön planda tutarak hizmet eden ve tüm Kayserilileri kucaklayan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, bu kapsamda Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığı’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi tarafından göreve getirilen Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Halit Yağmur’u ziyaret eden Başkan Büyükkılıç, Yağmur’a ve yeni yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar diledi.

Ülkü Ocakları ziyaretinde açıklamalarda bulunan Başkan Büyükkılıç, “Sizleri ay yıldızlı Türk bayrağına, vatanına, milletine, devletine sevdalı bir anlayışın sahibi bir gençlik olarak görüyoruz. Tabii eğitimle bunları daha geliştirerek geleceğe köprü olacak şekilde inşallah çalışarak hep beraber diye ifade ederek, hayırlı olsun diyoruz. Cenab-ı Allah mahcup etmesin” diye konuştu

Büyükkılıç, her zaman gençlerin yanında yer aldıklarını belirterek, “Bir ağabeyiniz olarak, bir başkanınızdan öte üzerimize ne düşüyorsa her zaman istişare ederek onları da yapmaya var olduğumuzu ifade etmek istiyorum” dedi.

Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Yağmur da Başkan Büyükkılıç’a nazik ziyaretlerinden dolayı ve kente yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL