Dünya Genel Güncel

Vali Çiçek KANKA hastanesini ziyaret etti

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, KANKA Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Hastanesi’ni ziyaret ederek çocuklarla bir araya geldi. Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, KANKA Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Hastanesi’ni ziyaret etti. Ziyarete Erciyes..

Vali Çiçek KANKA hastanesini ziyaret etti

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, KANKA Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Hastanesi’ni ziyaret ederek çocuklarla bir araya geldi.

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, KANKA Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Hastanesi’ni ziyaret etti. Ziyarete Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Fatih Altun ve Vali Yardımcısı Adnan Tezcan da katıldı.

Kocasinan Kadın Kooperatifinin KANKA Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Hastanesi’nde tedavi gören çocuklarımız için oyuncak bebekler ürettiklerini bu bebeklerin satışını ise hastaneye bağışladıkalrını dile getiren Vali Çiçek ziyarette, “Kocasinan Kadın Kooperatifimiz büyük bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Proje kapsamında, hayırseverlerin yapmış olduğu bağışlarla, Kocasinan Kadın Kooperatifimiz, Erciyes Üniversitesi KANKA Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Hastanesi’nde tedavi gören çocuklarımız için oyuncak bebekler üretmektedir. Bu oyuncak bebekler çocuklarımızın hassasiyetleri göz önüne alınarak hijyenik şartlarda üretilmektedir. Kooperatifimizin üretmiş olduğu oyuncakların hayırseverlerimiz ve vatandaşlarımıza satışı aracılığıyla elde edilen gelir yine aynı hastanede yatan çocuklarımızın ihtiyaç sahibi ailelerine maddi destek olmak üzere Kansere Karşı Birlikte Derneği’ne (KANKA) aktarılmaktadır. Böyle bir sosyal sorumluluk projesini gerçekleştirmemizde emeği geçenlere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Program, Vali Yardımcısı Adnan Tezcan’ın eşi Müzik Öğretmeni Tuğba Işıldak Tezcan ve Müzik Öğretmenleri Betül Köse ile Ali Salih Köse tarafından hazırlanan müzik dinletisinin ardından sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL