Güncel

Vali Çiçek, Kayseri’nin ilk terör Şehidinin ailesini ziyaret etti

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, 12 Ağustos 1986 tarihinde Hakkari’de Uludere’de düşürüldükleri hain pusuda şehit edilen ve Kayseri’nin ilk terör şehidi olan Necmettin Keleş’in aile evini ziyaret etti. Şehidin babası Erol..

Vali Çiçek, Kayseri’nin ilk terör Şehidinin ailesini ziyaret etti

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, 12 Ağustos 1986 tarihinde Hakkari’de Uludere’de düşürüldükleri hain pusuda şehit edilen ve Kayseri’nin ilk terör şehidi olan Necmettin Keleş’in aile evini ziyaret etti.

Şehidin babası Erol Keleş ve annesi Nuriye Keleş ile sohbet eden Vali Çiçek o anları sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Vali Çiçek konuyla ilgili yaptığı paylaşımda Ne kadar da güzel söyledi şehidimizin babası Erol amcamız, ”Vatan şehitsiz olmaz…” Yeni yılın ilk gününde, 12.08.1986 tarihinde Hakkari/Uludere’de düşürüldükleri hain pusuda Kayseri’mizin ilk terör şehidi olan Necmettin Keleş’in baba evinde, şehidimizin babası Erol Keleş ve annesi Nuriye Keleş’i ziyaret ederek hayır dualarına nail olduk. Bu millet için görevleri başında şehit olan ve bizlere bu vatanı yurt kılan tüm kahraman evlatlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL