Genel Güncel SonDakika Spor

Vali Çiçek: Kayserispor muhteşem günlerine geri dönecek!

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Kayserispor’un Sivasspor’a 1-3 mağlup olduğu mücadele sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Çiçek maç sonunda yaptığı açıklamalarda ”Önümüzdeki haftalarda Kayserispor yine o muhteşem gününe dönecek. Buna yürekten..

Vali Çiçek: Kayserispor muhteşem günlerine geri dönecek!

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Kayserispor’un Sivasspor’a 1-3 mağlup olduğu mücadele sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Çiçek maç sonunda yaptığı açıklamalarda ”Önümüzdeki haftalarda Kayserispor yine o muhteşem gününe dönecek. Buna yürekten inanıyorum. Taraftarlarımızın bu takımı desteklemeyi bırakmamaları lazım. Bu takım bizi tekrardan havalara uçuracak.” ifadelerine yer verdi.

Kayserispor’un şanssız bir dönemden geçtiğini belirten Çiçek konuşmasını ”Son zamanlarda bir takım şansızlıklar şehrimizin gururu olan Kayserispor’un üzerinde devam ediyor. Bu takım bizleri çok mutlu ederek çok önemli galibiyetler aldı. Geçen senede çok büyük mücadeleler verdi. Belki şu an çok üzülüyoruz. Ama önümüzdeki haftalarda Kayserispor yine o muhteşem gününe dönecek. Buna yürekten inanıyorum. Taraftarlarımızın bu takımı desteklemeyi bırakmamaları lazım. Kulüp yönetimimiz her türlü mücadeleyi verdi. Çokta gol kaçırdık. Bu takım bizi tekrardan havalara uçuracak.” ifadeleriyle noktaladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL