Güncel

Vali Çiçek: Uyuşturucu ile mücadelede metruk binaların yıkımı da önem teşkil ediyor

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, uyuşturucu ile mücadele kapsamında metruk binaların yıkımının öneminden bahsederek, “Uyuşturucu ile mücadele kapsamında metruk binaların yıkımı da önem teşkil ediyor. Metruk binaların tespiti ve bir an..

Vali Çiçek: Uyuşturucu ile mücadelede metruk binaların yıkımı da önem teşkil ediyor

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, uyuşturucu ile mücadele kapsamında metruk binaların yıkımının öneminden bahsederek, “Uyuşturucu ile mücadele kapsamında metruk binaların yıkımı da önem teşkil ediyor. Metruk binaların tespiti ve bir an önce yıkılması amacıyla kurduğumuz komisyon çalışmalarına devam ediyor” dedi.

Kayseri’de uyuşturucu ile mücadele kapsamında metruk binalar tespit edilerek yıkımı gerçekleştiriliyor.

Vali Gökmen Çiçek ise uyuşturucu ile mücadele kapsamında metruk binaların yıkımının önem arz ettiğini belirterek, “İlimizde uyuşturucu ile mücadelede başarılı olmak için bütün kurumlarımız yoğun bir gayret gösteriyor. Bu mücadele kapsamında metruk binaların yıkımı da önem teşkil ediyor. Metruk binaların tespiti ve bir an önce yıkılması amacıyla kurduğumuz komisyon çalışmalarına devam ediyor. Kayseri’de bütün belediyelerimiz bu konuda bir seferberlik başlattı. Belediyelerimiz metruk binaların yıkımına hızla devam ediyor. Bu çalışmalarda görev alan tüm ekipleri kutluyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL