Dünya Genel Güncel Siyaset

Vekil Çopuroğlu, “15 Temmuz gecesi birliğin ve beraberliğin yeniden yazıldığı bir destandır”

AK Parti Milletvekili Şaban Çopuroğlu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, 15 Temmuz’un birliğin ve beraberliğin yeniden yazıldığı bir destan olduğunu ifade etti. AK Parti Kayseri..

Vekil Çopuroğlu, “15 Temmuz gecesi birliğin ve beraberliğin yeniden yazıldığı bir destandır”

AK Parti Milletvekili Şaban Çopuroğlu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, 15 Temmuz’un birliğin ve beraberliğin yeniden yazıldığı bir destan olduğunu ifade etti.
AK Parti Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Çopuroğlu, “15 Temmuz gecesi zalimlere karşı devletin ve milletin aynı anda gösterdiği azimle Türk tarihinin en önemli sayfaları yazıldı. Vatanımız için yeni ve kötü emelleri olan hainler, Türkiye’ye zarar verecek bir planı devreye sokarak demokrasimize ve milli birliğimize kastettiler. Rabbime şükürler olsun. Hain FETÖ’nün darbe girişimini milletimizin gücü ve vatan aşkıyla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde bertaraf ettik. 2001 yılından beri pek çok engellemelerle, saldırılarla, hainliklerle karşılaştık. Allah’a şükürler olsun ki hepsinin üstesinden tek tek gelmeyi başardık. 15 Temmuz gecesini de Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın ve o gece tankların önünde korkusuzca duran halkımızın vatan ve millet aşkıyla gösterdikleri gayretiyle kazandık. Şunu unutmayalım. Türk milleti, vatanı ve milleti için gözünü bir an olsun kırpmadan canını vermeye her zaman hazırdır. İşte o yüzden bu hain planları destansı 15 Temmuz gecesinde başlarına yıktık. 15 Temmuz günü Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ve çağrısıyla darbeye dur dedik. Rabbim bir daha o günleri göstermesin. Rabbim birliğimize ve beraberliğimize zeval vermesin. Bu vesileyle 15 Temmuz Günü şehit olan tüm kahraman kardeşlerime, onların değerli ailelerine Allah’tan rahmet diliyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL