Genel Güncel Siyaset

Yaşamak için yaşatmak için

‘KOCASİNAN AŞKIYLA’ Kayseri’ye değer katan yeni projeler tanıtıldı. Kayseri Kocasinan Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, Wyndham Grand Kayseri Hotel’de ‘Yaşamak için yaşatmak için’ proje başlıklı tanıtım gerçekleştirdi. Çolakbayrakdar önderliğinde..

Yaşamak için yaşatmak için

‘KOCASİNAN AŞKIYLA’

Kayseri’ye değer katan yeni projeler tanıtıldı. Kayseri Kocasinan Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, Wyndham Grand Kayseri Hotel’de ‘Yaşamak için yaşatmak için’ proje başlıklı tanıtım gerçekleştirdi.

Çolakbayrakdar önderliğinde gerçekleştirilen tanıtıma Ak Parti adayları, partililer ve misafirler katılım sağladı. 9 yıl boyunca Kocasinan için iyi bir belediyecilik yaptığını, bütün vatandaşların sorunlarına çözüm üretmeye gayret gösterdiklerini belirten Çolakbayrakdar yeni Kocasinan için ‘Yaşamak için yaşatmak için’ proje kapsamında tanıtımlarını anlattı.

Projeler arasında yer alan sosyal belediyeciliğe oldukça önem gösteren Çolakbayrakdar, tarımdan sağlığa, spordan sosyal yaşam alanlarına, kentsel dönüşümden trafik eğitimlerine,  yol düzenlemelerine, kadınlarımızın gelişimden ‘Dost eli’ projelerine, Çevreden eğitime, kültürden sanata, hayvanlara, emeklilere, engelli vatandaşlara Kocasinan’ın her bir ferdine daha çok hizmet götürmeye hazırlanıyor.

Katılım gösterenlere ve Kayseri’yi proje yağmuruna tutan Çolakbayrakdar, ‘’Bu zamana kadar yapmış olduğumuz bütün çalışmalar ile 2024 yılında da yenilerini eklemeye yürütülen çalışmalara daha da fazlasını katmaya devam edeceğiz.’’ Dedi.

‘’Kentsel Dönüşüm projesini saatlerce, günlerce anlatabilirim. Biliyorsunuz ki 6 Şubat depreminden sonra da etkilerini sürdüren bu acı olayı Rabbim bir daha yaşatmasın.’’ Diyerek tanıtımını gerçekleştirdi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL