Genel Güncel Siyaset SonDakika

Yeniden Refah’ta Asaf Yüksel sesleri!

Yeniden Refah’ta Asaf Yüksel, sesleri yaklaşan yerel seçimler öncesi İYİ Parti, MHP, CHP ve Yeniden Refah Partisinde bazı Belediye Başkan Adayları açıklandı. AK Parti’de ise adayların 15 Ocak’tan sonra kamuoyuna..

Yeniden Refah’ta Asaf Yüksel sesleri!

Yeniden Refah’ta Asaf Yüksel, sesleri yaklaşan yerel seçimler öncesi İYİ Parti, MHP, CHP ve Yeniden Refah Partisinde bazı Belediye Başkan Adayları açıklandı. AK Parti’de ise adayların 15 Ocak’tan sonra kamuoyuna açıklanması bekleniyor.

Mahalli idareler seçimlerinde oldukça başarılı bir aday belirleme politikası izleyen Yeniden Refah Partisinde Melikgazi ve İncesu adayı ise merak konusu oldu. Yeniden Partisinde Melikgazi İlçesinde aday bulma çalışmaları devam ederken, İncesu ilçesinde ise iki isim ön plana çıktı.

15 yıl AK Parti’den Belediye Başkanlığı yapan Zekeriya Karayol ve Asaf Yüksel ismi arasında parti ince eleyip sık dokuyor.

Yapılan anket ve yüz yüze çalışmalarda Asaf Yüksel’in ismi bir adım önde çıkıyor.

Genel Başkan Fatih Erbakan’ın karar vereceği Melikgazi ve İncesu’da adayın 15 Ocak tarihi kadar açıklanması bekleniyor. İncesu’da şu ana kadar Duran Uzun, Asaf Yüksel ve Zekeriya Karayol Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvuru yaptı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL