Genel

Yeşilhisar Belediye Başkanı Taşyapan, “Memleketin sahipsiz olmadığını ortaya koymuş olduk”

Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan, “Memleketimizin birlik, beraberliği için hep beraber bu memleketin sahipsiz olmadığını ortaya koymuş olduk. 15 Temmuzlar inşallah yaşanmasın” dedi. Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan, ‘15 Temmuz..

Yeşilhisar Belediye Başkanı Taşyapan, “Memleketin sahipsiz olmadığını ortaya koymuş olduk”

Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan, “Memleketimizin birlik, beraberliği için hep beraber bu memleketin sahipsiz olmadığını ortaya koymuş olduk. 15 Temmuzlar inşallah yaşanmasın” dedi.

Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan, ‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ dolayısıyla açıklamalarda bulundu. O günlerin tekrar yaşanmamasını temenni eden Taşyapan, “Bugün bir 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümündeyiz. İlçemizden de şehit Kübra Doğanay’ı, bir komiser yardımcımızı şehit vermiştik. Şehrimizden o zaman iki şehit vermiştik. Bir tanesi de Bünyan’ımızdan Cennet Yiğit’di. Rabb’im o günleri bir kez daha yaşatmasın. Hain darbe girişiminde ülkemizin tüm insanları bir anda tepkisini göstererekten geriye dönüştürdüler ve bundan sonra da bu memleketin sahipsiz olmadığını vurguladılar. Biz de bugün Valimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımızla birlikte şehit Kübra Doğanay’ımızın annesini, babasını ziyaret ettik. Biz zaman zaman ilçede zaten beraberiz. Daha geçen hafta da yine ziyaret etmiştik. Daha sonra da kabrinde Kur’an okundu, dualar yapıldı. Memleketimizin birlik, beraberliği için hep beraber bu memleketin sahipsiz olmadığını ortaya koymuş olduk. 15 Temmuzlar inşallah yaşanmasın. Şehitlerimizin de kabirlerinin cennet olmasını, bizlere inşallah şefaatçi olmalarını niyaz ediyoruz. Memleketimizi bu sıkıntılardan uzak eylesin diyoruz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL